Treść artykułu

100. rocznica urodzin Ojca Świętego – bądźmy razem!

Kategoria MGOK Więcbork

„Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki.”
(Jan Paweł II, List do artystów, 1999 r.)

W poniedziałek 18 maja z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły zapraszamy na transmitowane na naszym kanale youtube premiery materiałów wspomnieniowych oddających hołd Ojcu Świętemu.
Mieliśmy inne plany, miał być wielki koncert Więcborskich i Bydgoskich artystów, chcieliśmy się z Państwem spotkać na żywo i razem przeżyć ten wspaniały jubileusz. Będzie inaczej, ale bądźmy razem wirtualnie, bądźmy razem myślami łącząc się z Ojcem Świętym.


O godz. 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ zapraszamy na premierę montażu słowno – muzycznego „Najważniejsze jest miłosierdzie”, zarejestrowanego w naszym studio nagrań w roku 2004. Materiał ten został zawieziony przez ówczesną dyrektor Aleksandrę Wegner do Watykanu jako dar dla Papieża na 25-lecie Pontyfikatu.
reż. Renata Bloch, aranżacja i montaż: Wojciech Madajski
z udziałem Sara Strzelecka, Katarzyna Czarny, Małgorzata Mroczkowska, Siostra Daria Mikołajczyk, Siostra Julita Cicha.

O godz. 1️⃣9️⃣:0️⃣0️⃣ premiera klipu „Błogosław duszo moja Pana” przygotowana przez wokalistów współpracujących z Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku. Klip będzie zapowiadał koncert, który jak tylko będziemy mogli wrócić do formuły zajęć stacjonarnych odbędzie się w przestrzeni miejskiej. Na koncercie wszyscy się spotkamy i znowu będzie pięknie.
#wszystkobedziedobrze

#jp2online
Zapraszamy również do odwiedzenia strony:
https://www.centrumjp2.pl/nauka/jp2-online/