Treść artykułu

Wiatr w żagle – GRAMY BO LUBIMY dla ratowania zdrowia i życia dzieci

Kategoria MGOK Więcbork

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku tradycyjnie już włącza się w realizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zapraszamy do udziału w 28. Finale WOŚP, który odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, pod hasłem: WIATR W ŻAGLE! Wierzymy, że po raz kolejny będziemy się świetnie bawić, a przekazywana sobie nawzajem pozytywna energia ponownie zamieni się w doskonałą i skuteczną pomoc. Tym razem naszym celem będzie pozyskanie środków DLA ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW DIAGNOSTYCZNYCH I LECZNICZYCH W DZIECIĘCEJ MEDYCYNIE ZABIEGOWEJ.

Wszystkich chętnych wolontariuszy oraz osoby, które chcą przyczynić się do organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu ze Sztabem:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku
ul. Pocztowa 2, 89 – 410 Więcbork
tel. 52 3896 825
e-mail: mgokwiecbork@poczta.onet.pl
– od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

WOLONTARIUSZU! Zanim skontaktujesz się z nami, przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza. Obowiązują Cię wszystkie postanowienia w nim zawarte. Należy pamiętać, że Sztab posiada ograniczoną pulę wolontariuszy (30). Prosimy o przemyślaną decyzję!

Zgłoszenia na Wolontariuszy można dokonać tylko i wyłącznie w sztabie – wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem. Po wprowadzeniu danych do systemu, czekamy na zatwierdzenie zdjęcia i danych, po czym drukujemy OŚWIADCZENIE WOLONTARIUSZA, które należy podpisać (oświadczenie możemy również wysłać mailem – należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć do Sztabu).

OSOBY NIELETNIE, które chcą zostać wolontariuszami, powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz, ponieważ osoba, której dane zostają wprowadzone do bazy danych musi wyrazić na to zgodę.

Zatem po raz kolejny stwórzmy razem najbardziej gorący karnawał w środku zimy!

GRAMY, BO LUBIMY
– DLA RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA DZIECI –

Czekamy na zgłoszenia do 30 listopada 2019r.