Treść artykułu

Andrzej Piaseczny gwiazdą Dni Więcborka 2018

Kategoria MGOK Więcbork

Koncert jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów, Andrzeja Piaska Piasecznego będzie głównym punktem programu tegorocznych Dni Więcborka. Autor i wykonawca takich przebojów jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Mocniej”, „Jeszcze bliżej” „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz” czy „Rysowane Tobie” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością a kolejne jego piosenki od przeszło 25 lat szturmem zdobywają szczyty radiowych list przebojów.

O popularności artysty świadczą liczne nagrody, zwłaszcza te, które przyznawane są przez samą publiczność, m.in.: Telekamery, Super Jedynki, Eska Music Awards, Bursztynowy Słowik oraz sukcesy jego wydawnictw, które doczekały się statusu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt.

Oprócz własnych hitów artysta zaśpiewa także piosenki z płyty „Kalejdoskop”, na której znalazły się utwory innych wykonawców w nowych aranżacjach. Będzie więc można usłyszeć piosenki Dżemu, Varius Manx, Heya, Kayah, Myslovitz, Roberta Gawlińskiego i Edyty Bartosiewicz w wykonaniu Andrzeja Piasecznego.

Koncert, który odbędzie się 19 sierpnia na więcborskiej plaży ma ogromną szansę trafić do serc fanów z wszystkich pokoleń i stać się jednym z najciekawszych wydarzeń artystycznych lata 2018 w naszym regionie