Treść artykułu

Czesław Mozil wystąpił w MGOK

Kategoria MGOK Więcbork

9 lutego na Sali Kameralnej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku wystąpił w projekcie Solo Act Nie Tak Łatwo Być Czesławem, Czesław Mozil, zdobywca trzech Fryderyków, niektórym znany nawet z Masterchefa…

Zebraną publiczność przywitał Czesław Mozil, podwójny imigrant rozdarty między Polską a Danią. Zabawne anegdoty z życia i trafne spostrzeżenia na temat nas samych przeplatane największymi hitami artysty. Tak w skrócie można opisać dwugodzinny koncert Solo Act Nie tak Łatwo Być Czesławem. Artysta mówi o sobie bard, publiczności dał się poznać jako skromny, z dystansem do siebie człowiek, który analizuje zachowania ludzi i często nie może się z nimi pogodzić.

Po występie Czesław Mozil rozmawiał z publicznością, chętnie podpisywał płyty i swoją książkę, z wielką przyjemnością pozował do zdjęć (za symboliczną odpłatnością na cele charytatywne ) a za tzw. „darmoszkę” można było się przytulić.

Na ręce organizatorów podarował podpisaną płytę i książkę, które wraz z plakatem zostaną zlicytowane podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w przyszłym roku.

Scena kameralna Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku zaprosi Państwa jeszcze wiele razy w tym roku. Już dzisiaj zapraszamy 25 lutego na wspaniały koncert kwartetu jazzowego Morte Plays, który wykonuje autorskie kompozycje lidera. Zespół ma w swoim dorobku album o nazwie Anomalia, wydany we wrześniu 2016 roku. Płyta zyskała uznanie w oczach recenzentów.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie: e-krajna.pl

fot.: Sławomir Stencel