Treść artykułu

DNI WIĘCBORKA 2016

Kategoria lato-2016

Zapraszamy na dni Więcborka 2016!!!

Obchody rozpoczną się 17 lipca o godz. 15:00 na Targowisku Miejskim w Więcborku IV Jarmarkiem Krajeńskim i Biesiadą Śląską, której gwiazdą będzie znany i lubiany słuchaczom Telewizji Śląsk – Mariusz Kalaga.
slaska-585

 

18 i 19 lipca na Rynku Miejskim moc zabaw i gier dla całych rodzin. W poniedziałek zapraszamy na Grę Miejską – Gdzie jest rycerz? A we wtorek wszystkie dzieci zamieszkają na Dziecięcej Planecie.

W środę na Plaży Miejskiej będziemy bawić się na Turnieju Ośrodków Wczasowych od godz. 18:00.
turniej

 

A w czwartek od 22:00 Kino Letnie na plaży miejskiej.
kino

 

W piątek 22 lipca cofniemy się do czasów PRL-u i staniemy w kolejce po towar spod lady. PRL Party rozpocznie się od 19:00 w Lasku Miejskim.
prl-plakat-maly

 

A w sobotę emocje na największym poziomie!!!, zaczynamy od 16:00 na plaży miejskiej od ZUMBA Bitwa, w której wezmą udział grupy fitness specjalizujące się w zumbowych rytmach, a do wieczora dyskoteka na plaży przy tanecznej muzyce Kalwi&Remi.
Jako support wystąpi DJ Casprov.
kalwi-585

 

W niedziele 24 lipca o godzinie 20:00, na Rynku Miejskim w Więcborku odbędzie się koncert światowej sławy śpiewaka operowego – Andrzeja Dobbera.
dobber-585

Andrzej Dobber pochodzi z Więcborka, skąd wyruszył w świat zdobywając uznanie i sławę. Jest jedynym polskim barytonem śpiewającym główne Verdiowskie partie barytonowe na największych i najbardziej prestiżowych scenach świata.
Koncert będzie miał wymiar wielkiego, prestiżowego i podniosłego wydarzenia, gdyż tak utytułowana osoba na naszej scenie jeszcze się nie prezentowała. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym bezprecedensowym na Krajnie wydarzeniu artystycznym.