Treść artykułu

Dyskoteka na plaży

Kategoria MGOK Więcbork

Sobota minęła w rytmach muzyki klubowej. Gwiazdą wieczoru był duet Kalwi & Remi wraz z pokazem Robot Show 2016. Tony spalonych kalorii i hektolitry wylanego potu to efekt turnieju Zumba Bitwa! Niezmordowane członkinie grup zumbowych szalały pod sceną w doskonałych humorach.

baner1
W sobotę bawiliśmy się od wczesnego popołudnia na plaży miejskiej w Więcborku w rytm zumbowej muzyki. Wszystko rozpoczęło się długo oczekiwaną Zumba Bitwą, w której wzięły udział grupy z Piły, Człuchowa i Więcborka. Nad całością czuwało jury, które z zaciekawieniem obserwowało wyczyny wysportowanych pań na scenie. Pod sceną widownia i grupy z przeciwnych drużyn chętnie bawiły się przy skocznej muzyce. Instruktorzy przygotowali wspólny pokaz. Po burzliwych naradach jury przyznało dwa drugie miejsca, które przypadły grupie z Człuchowa pod kierunkiem Marzeny Jodłowskiej-Przyszlak oraz najliczniejszej grupy z Więcborka pod przewodnictwem Anety Dąbrowskiej. Nagrody pieniężne ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku wręczyła dyrektor MGOK Joanna Soja-Tońska. Pierwsze miejsce zajęła grupa z Piły pod kierunkiem Ryszarda Gotliba, która otrzymała kopertę z główną nagrodą.

Po krótkiej przerwie można było obejrzeć pokaz karate i wziąć udział w otwartych zajęciach fitness prowadzonych przez Anetę Dąbrowską.

Nogi same rwały się do zabawy gdy na scenę wszedł DJ Casprow i DJ Matias. Młodzi DJ-eje rozgrzewali publiczność przed gwiazdą wieczoru, którą był duet Kalwi & Remi raz Robot Show z efektami pirotechnicznymi i fontanną konfetti. Zabawa trwała do późnego wieczoru.