Treść artykułu

Ferie zimowe za nami…

Kategoria MGOK Więcbork

Rozpoczął się kolejny semestr nauki, a my z przyjemnością wracamy do dni wypełnionych zimową radością i beztroską zabawą.
W ciągu dwóch tygodni zorganizowaliśmy „Artystyczne Ferie” w Więcborku, Puszczy, Suchorączku i Sypniewie. Zaproponowaliśmy dzieciom warsztaty decoupage, warsztaty plastyczne, w czasie których nadawaliśmy drugie życie plastikowej butelce, były pląsy, tańce, śpiewy i muzyczne zgadywanki.
Pojechaliśmy również do kina Helios w Bydgoszczy na film „Paddington” opowiadający o przygodach niesfornego misia szukającego bliskiej rodziny. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wyjazd na Lodowisko do Złotowa, w czasie którego gościliśmy w Muzeum Ziemi Złotowskiej. Niezwykłą frajdę sprawił nam pobyt w kręgielni „Mistral” w Chojnicach. Na zakończenie ferii poznaliśmy tajemnice nauki i techniki z Profesorem Ciekawskim w Family Parku w Bydgoszczy. Uczestnicy skorzystali z atrakcji w pracowni Profesora Ciekawskiego, a także z pełnego pakietu atrakcji, który zawierał: ściankę wspinaczkową, samochodziki, armatki, kręgle, mega zjeżdżalnię oraz wielopoziomowy labirynt.
W naszej zimowej akcji uczestniczyło ok. 300 osób z Gminy Więcbork.

Dziękujemy za zainteresowanie, cudowny nastrój, wspaniałą zabawę oraz wspólnie i twórczo spędzony czas!