Treść artykułu

Kolędy w mroźny wieczór…

Kategoria MGOK Więcbork

Mroźna pogoda nie przeszkodziła widzom, którzy w niedzielny wieczór szczelnie wypełnili salę kinową Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku. Na scenie zaprezentowały się zespoły działające na terenie Gminy Więcbork. Na nasze zaproszenie odpowiedziały licznie zespoły ze szkół za co serdecznie dziękujemy.

Koncert otworzyła Karolina Pilkiewicz przejmującym wykonaniem utworu „Cicha noc”

Następnie na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Gminnego w Więcborku, Zespół instrumentalny działający przy Szkole Podstawowej w Sypniewie, zespół wokalny działający przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Jastrzębcu, Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Sypniewie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Więcborku, Zakrzewku, Pęperzynie, solistki działające w sekcji wokalnej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku – Natalka Borowiak, Anna Kamińska i Karolina Pilkiewicz, oraz Więcborska Orkiestra Dęta pod batutą Karola Koziela.

Wszystkim artystom serdecznie dziękujemy za piękne polskie kolędy i pastorałki. Nauczycielom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy włożony w edukację artystyczną. Rodzicom małych artystów dziękujemy za to, że zechcieli ze swoimi pociechami w ten mroźny wieczór przybyć do Ośrodka Kultury. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na noworoczny koncert w przyszłym roku, w jeszcze ciekawszej oprawie.