Treść artykułu

Kolejne wieści feriowe ;)

Kategoria MGOK Więcbork

Nasze Ferie zimowe nabierają tempa. We wtorek wybraliśmy się do kina Helios w Bydgoszczy. Poznaliśmy w nim przygody Misia Paddingtona. Nasi podopieczni byli zauroczeni tą barwną postacią i jego przygodami.
W czwartek postanowiliśmy zasmakować trochę ruchu i sprawdzić swoje siły na torach do kręgli. Kręgielnia Mistral w Chojnicach przygotowała dla nas nie lada atrakcje. Oprócz gry w kręgle, korzystaliśmy także z innych urządzeń znajdujących się w budynku. Aby nabrać sił zjedliśmy przepyszną pizzę oraz ukoiliśmy pragnienie przygotowanymi napojami. Świetna zabawa nie pozwalała na to aby uśmiech i radość schodziły z naszych twarzy. Rywalizacja? Nie ma mowy! wszyscy wspólnie, zgodnie i z ogromnym zaangażowaniem przykładali się do zbicia wszystkich kręgli oraz dopingowali swoich kolegów z drużyny. Dla niektórych był to pierwszy wyjazd do Mistral’a i spotkanie z kulą do kręgli, ale okazało się, że to nic strasznego 😉
W Piątek odwiedziliśmy świetlicę wiejską w Suchorączku, gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, poznawały m.in. technikę decoupage oraz brały udział w przygotowanych przez instruktorów M-GOK grach i zabawach integracyjnych.