Treść artykułu

Kolejny rekord frekwencyjny Objazdowego Kina Visa w Więcborku

Kategoria MGOK Więcbork

Prawie 1000 widzów przeszło przez drzwi sali kinowej w poniedziałek, 20 listopada, podczas filmowego dnia z Objazdowym Kinem Visa, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku. Frekwencja dopisała zarówno na seansach dedykowanych najmłodszym widzom, którzy mogli obejrzeć bajkę dla dzieci „Emotki” oraz nowe przygody magicznych kucyków w familijnym filmie „My Little Pony”, jak i podczas projekcji dla dorosłych, którym zaproponowano głośny już film, twórcy najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, Patryka Vegi – „Botoks” oraz romantyczną świąteczną komedię „Listy do M. 3” z Wojciechem Malajkatem, Agnieszką Dygant, Piotrem Adamczykiem i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych.

Taka sytuacja nie powinna dziwić, ponieważ Objazdowe Kino Visa ma w swoim repertuarze największe i najnowsze hity filmowe. Przykładem może być tutaj wspomniana wcześniej komedia „Listy do M. 3”. Trzecią i zarazem najnowszą odsłonę tego przebojowego cyklu zobaczyło tylko podczas pierwszego weekendu wyświetlania, łącznie z pokazami przedpremierowymi, aż 775.817 widzów! Tym samym komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego zanotowała najlepszy wynik otwarcia w 2017 roku oraz drugi najlepszy wynik otwarcia w historii polskiego kina na przestrzeni ostatnich 30 lat!

Jeśli dodamy do tego, że seanse w więcborskim kinie, dzięki zakończonej niedawno termomodernizacji, odbywają się, co do niedawna było standardem nie do osiągnięcia, w komfortowych warunkach oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kinowych, przy użyciu profesjonalnego sprzętu projekcyjnego, zapewniającego najwyższą jakość obrazu i dźwięku, o co dba już Objazdowe Kino Visa, wiemy jakie są główne przyczyny powracającej do Więcborka po wielu, wielu latach, mody na kino.

Nie bez znaczenia jest też stosunkowo niska cena biletów, ponieważ przy płatności kartą Visa bilet normalny kosztuje jedynie 8 złotych, a i niezbędny, zwłaszcza gdy wybieramy się na seans z naszymi pociechami, popcorn i napój możemy dostać tu w wyjątkowo przystępnej cenie.

Kolejna spora dawka filmowych emocji w więcborskim kinie na początku roku. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

(MGOK Więcbork)