Treść artykułu

KOMUNIKAT

Kategoria MGOK Więcbork

KOMUNIKAT

w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem,

wywołującym chorobę o nazwie COVID -19

Z uwagi na aktualną sytuację w Polsce i na świecie Burmistrz Więcborka mając na uwadze ochronę mieszkańców naszej gminy podjął decyzję o ograniczeniu do odwołania osobistego przyjmowania interesantów Urzędu Miejskiego w Więcborku oraz Jednostek Organizacyjnych podległych Gminie.

Jeżeli jest taka możliwość prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną lub telefoniczną.

W sprawach pilnych, w których istnieje konieczność osobistego stawiennictwa proszę o wcześniejsze umówienie wizyty w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku

tel. 52 3896825

e-mail: mgokwiecbork@poczta.onet.pl

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo odwołuję wszystkie wydarzenia, imprezy, zajęcia grupowe organizowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku.

Powyższe decyzje są podyktowane narastającym zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem. Prosimy mieszkańców Gminy Więcbork powracających do Polski z wyjazdów zagranicznych, bez względu na miejsce pobytu za granicą oraz cel wyjazdu, do bezwzględnego odbycia 14 – dniowej kwarantanny domowej, licząc od dnia powrotu do Polski. Takie postępowanie jest podyktowane narastającym zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez koronawirusa COVID-19, stwarzającym bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia ludzi oraz tym samym konieczność podjęcia działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby. Z uwagi na fakt, ze sytuacja jest dynamiczna i trudno przewidzieć kierunki rozprzestrzeniania się wirusa, apelujemy o śledzenie bieżących komunikatów na stronach:

Głównego Inspektora Sanitarnego  https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/  oraz Gminy Więcbork www.wiecbork.pl