Treść artykułu

Koncert Czesława Mozila w Więcborku!

Kategoria MGOK Więcbork

Zapraszamy na koncert „Czesław Śpiewa – Solo Act” już 9 lutego 2017 r. o godzinie 19:00
do sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku.

 

CZESŁAW ŚPIEWA – SOLO ACT

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 12 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał, gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności jako alternatywnego grajka.

Obecnie to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila.

To Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Bilety na koncert w cenie 40 zł można nabyć od 20.01.2017
w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, ul Pocztowa 2, 89-410 Więcbork
lub na kupbilecik.pl

www.facebook.com/borowkamusic