Treść artykułu

Konkurs na najładniej ubraną choinkę

Kategoria MGOK Więcbork

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku serdecznie zaprasza przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz instytucje państwowe i prywatne do udziału w konkursie na najładniej ubraną choinkę.
Celem konkursu jest twórcze i aktywne przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej inspirowanej radosną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.
Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie ozdób w dowolnej technice. Wielkość ozdób – dostosowana do wysokości choinki (1,5 m wys.)
UWAGA!!!
Ozdoby choinkowe powinny być wykonane z materiałów odpornych na zimno i warunki atmosferyczne (np. drewno, plastik, metal, płyty CD, styropian, folia, itp.)

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 20.12.2018r. o godz. 10.00 – skwer przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku.
Przystępując do konkursu każda szkoła wyznacza drużynę (5 – 10 osób), która będzie ją reprezentowała podczas konkursu. Każda drużyna z gotowymi ozdobami stawi się w dniu 20 grudnia o godz. 10.00, skwer przy M-GOK w Więcborku, aby przyozdobić wyznaczoną choinkę. Komisja konkursowa dokona wyboru najładniej ubranej choinki.

Kryteria oceny:
– dobór i wykorzystanie materiałów
– oryginalność pomysłu
– wkład pracy i estetyka
– walory plastyczne

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu przeprowadzenia konkursu. Organizator przyznaje nagrodę główną dla zwycięzcy a pozostałe drużyny otrzymają atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału w konkursie, telefonicznie pod numerem telefonu 52 3896 825 do dnia 17 grudnia 2018r.

Ozdoby choinkowe pozostaną na ubranych choinkach i będą piękną dekoracją podczas Świąt Bożego Narodzenia.