Treść artykułu

Mikołajkowe popołudnie…

Kategoria MGOK Więcbork

MOC PREZENTÓW

W sobotę, 3 grudnia, o godzinie 16:00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku zawitał św. Mikołaj. Dzieci z Więcborka licznie zjawiły się w sali kinowej MGOK-u.

Spotkanie z Mikołajem i konkursy to niektóre z atrakcji jakie pracownicy Ośrodka Kultury przygotowali dla najmłodszych. Na milusińskich czekali artyści z Wiejskiego Domu Kultury w Sypniewie, oraz Kabaret Bez Nazwy, którzy zaprezentowali bajki na wesoło. Zabrzmiały również piosenki świąteczne w wykonaniu Kingi Ryduchowskiej, Luizy Gracz, Olgi Kamińskiej, Natalki Borowiak i Ani Kamińskiej. W mikołajkowe popołudnie najmłodsi mogli wziąć  udział w licznych konkursach z nagrodami. Oczywiście największą atrakcją było spotkanie z Mikołajem, który wręczał każdemu przybyłemu dziecku słodki upominek. W tym roku każdy otrzymał rożek wypełniony po brzegi słodyczami. Pomocnicy św. Mikołaja zdradzili, że przygotowali ponad 300 takich paczuszek. Wszyscy z uśmiechami na twarzy opuścili więcborski MGOK i niecierpliwością czekają na Święta.

Wszystko to mogło odbyć się dzięki wspaniałym ludziom, którzy wsparli św. Mikołaja.

A są to:

Samorząd Mieszkańców

Benedykt Mieszczak

Nadleśnictwo Runowo Krajeńskie

Bank Spółdzielczy w Więcborku

Nadleśnictwo Lutówko

Władysław Szyling

Państwo Jodkowscy

Jan Śliwiński

Roman Wegner

Karol Mejgier

Pizzeria Grandiosa

Hotel i Restauracja „Pod Koroną”,

Stefan Poraziński.

Święty Mikołaj i pracownicy Ośrodka Kultury serdecznie dziękują wszystkim którzy, zaangażowali się w przygotowanie tego wspaniałego dnia.