Treść artykułu

Natalia Niemen & Michał Zator – KOLĘDOWANIE

Kategoria MGOK Więcbork

Artyści wykonują najpiękniejsze kolędy i pastorałki w niecodziennych aranżacjach na harfę, głos i altówkę gwarantując tym samym moc artystycznych i duchowych wrażeń.

Natalia Niemen – głos, altówka

Michał Zator – harfa, głos

Natalia Niemen to piosenkarka, altowiolistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w klasie altówki. Zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się starym rhytm’n’bluesem, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną. Osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej. 

Michał Zator – najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. W swoim repertuarze posiada pozycje klasyczne jak i własne inspirowane muzyką celtycką i literaturą fantasy. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie które otrzymał na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Spotkanie z muzycznym światem o którym opowiada zaliczyć trzeba na pewno do przeżyć wyjątkowych i niezapomnianych.  

23.01.2020r., godz. 18.00, sala widowiskowa Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku

bilety: 40zł 

rezerwacja: 523896825

odbiór biletów od dnia:7 stycznia 2020