Treść artykułu

Oferta wyjazdowa dla najmłodszych!

Kategoria MGOK Więcbork

Specjalną ofertę wyjazdową przygotowaliśmy dla najmłodszych milusińskich:

8.07.2015 r. zapraszamy na wyjazd do Fojutowa, gdzie można skorzystać z kompleksu basenów otwartych, basenu krytego i placu zabaw. W programie zwiedzanie akweduktu i wejście na wieżę widokową.

Odpłatność: 40zł/os (w cenie: transport, 2godzinny pobyt na basenach otwartych lub basenie krytym w zależności od warunków atmosferycznych, plac zabaw, posiłek, wejście na wieżę widokową, opieka instruktorów)

5.08.2015 r. zapraszamy dzieci oraz rodziców na wycieczkę do Szymbarku – gdzie zobaczymy najdłuższą deskę świata, dom do góry nogami, największy Fortepian, na którym zagra dla nas Pan Sławek, oraz Kaszubski Świat Bajek.

Odpłatność: 50zł/os (w cenie: transport, bilety wstępu, opieka instruktorów)

19.08.2015 r. odwiedzimy Jura Park w Solcu Kujawskim gdzie przejdziemy ścieżkę edukacyjną z dinozaurami i gigantycznymi owadami, zwiedzimy Muzeum Ziemi im. Karola Szabatha, Ogród Zimowy, skorzystamy z parku rozrywki, placu zabaw oraz Kina Emocji 5D.

Odpłatność: 35zł/os (w cenie: transport, bilety wstępu, opieka instruktorów)

A na zakończenie lata 26.08.2015 r. pojedziemy do kina i na basen. Szczegóły wkrótce na stronie internetowej www.vxc.pl w zakładce Lato 2015.