Treść artykułu

Ostatki u Walentego…

Kategoria MGOK Więcbork

W niedzielne popołudnie 19 lutego 2012 r. Walenty zawitał do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku. Wokalistki z całego powiatu sępoleńskiego doskonalące swoje zdolności wokalne w Młodzieżowym Studiu Piosenki w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wraz z muzykami Sępoleńskiej Orkiestry Dętej i zespołu „Smooth quartet” zaprezentowały koncert poświęcony utworom opowiadającym o miłości i uczuciach z nią związanych.

Zespół wystąpił w składzie:

Martyna Cieślik, Basia Grzegorzewska, Agnieszka Ryduchowska, Klaudia Sztandera, Roksana Sztandera, Weronika Łopińska, Milena Pilkiewicz, Olga Heyser, Piotr Herman, Natalia Potracka, Magdalena Wegner, Tomek Prużyński, Sławomir Stencel, Wojtek Madajski, Jacek Głąbała.

W koncercie mogliśmy usłyszeć utwory takich wykonawców jak  Micromusic, Poluzjanci, Ewa Bem, Hania Stach, Button Hakers, Piotr Cugowski, Human.

W przerwach pomiędzy utworami można było usłyszeć fraszki, które wpłynęły na konkurs na najlepszą fraszkę miłosną. Przed utworem finałowym publiczność zgromadzona na koncercie wybrała najlepszą fraszkę, której autorką okazała się mieszkanka Więcborka Pani Irena Boroch, która jako nagrodę otrzymała zaproszenie na Walentynkowy Obiad do restauracji „Pod Koroną”, sponsorowany przez właścicieli.