Treść artykułu

Rozstrzygnięcie Świątecznych Konkursów Plastycznych.

Kategoria MGOK Więcbork

„Anioł Bożonarodzeniowy”

Kategoria – Forma płaska

Grupa wiekowa – przedszkolaki

Wyróżnienie – Alicja Dąbrowska – SP w Zakrzewku

Grupa wiekowa 7-9 lat

I miesjce – Maria Kriese – Kl. II, SP nr 1 w Więcborku

II miejsce – Gabriel Łański – Kl. I, SP nr 1 w Więcborku

Grupa wiekowa 10 – 15 lat

I miejsce – Zuzanna Sikora – Kl. V SP w Jastrzębcu

II miejsce – Julia Badziągowska – Kl. V SP Pęperzyn

III miejsce – Katarzyna Wyrwał – Kl. VI SP Pęperzyn

Wyróżnienia:

Ksawier Arent – SP nr 2 w Więcborku

Małgorzata Fedder – SP nr 1 w Więcborku

Joanna Ptak – CKZiU w Więcborku

Kategoria – Forma przestrzenna

Grupa wiekowa – przedszkolaki

I miejsce – Helena Musiał – SP w Zakrzewku

II miejsce – Michalina Tomaszewska – SP nr 2 w Więcborku

III miejsce – Michalina Turzyńska – SP nr 2 w Więcborku

Wyróżnienie – Anastazja Sommerfeld – Przedszkole w Więcborku

Grupa wiekowa – 7 – 9 lat

I miejsce – Wiktor Szulc – kl. III SP nr 1 w Więcborku

II miejsce – Melania Turzyńska – Kl. II SP nr 2 w Więcborku

III miejsce – Kalina Turzyńska – Kl. IV SP nr 2 w Więcborku

Grupa wiekowa – 10 – 15 lat

I miejsce:

Milena Turzyńska – Kl. V SP nr 2 w Więcborku

Wiktoria Szyperska – Kl. VII SP w Jastrzębcu

Patrycja Sztejka – Kl. I Liceum Ogólnokształcące w Więcborku

II miejsce:

Błażej Badziągowski – Kl. V SP w Pęperzynie

Wiktoria Starzecka – Kl. VI SP nr 1 w Więcborku

Michalina Wiśniewska – Kl. IV SP w Zakrzewku

Kacper Łopiński – SP w Sypniewie

III miejsce:

Jagoda Gesse – Kl. VI SP w Pęperzynie

Marcin Wnuk – Kl. VII SP w Jastrzębcu

Szymon Błędziński – Kl. VII SP w Pęperzynie

Wyróżnienia:

Magdalena Winograd, Kl. V SP w Jastrzębcu

Martyna Sikora – SP w Jastrzębcu

Sandra Migawa – Kl. VII SP w Zakrzewku

Paweł Pieczko – Kl. V SP nr 1 w Więcborku

Adrianna Oczkowska – Kl. VIII, SP w Pęperzynie

Oliwia Fedder, Kl. V, SP nr 1 w Więcborku

Szymon Kienast, SP nr nr 2 w Więcborku

Jakub Kądziela, SP Sypniewo

Julita Krawczyk, SP Sypniewo

Grupa wiekowa: 16 lat i więcej

I miejsce – Weronika Werra – LO w Więcborku

II miejsce: Mateusz Tomaszewski – Zespół Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

III miejsce: Miłosz Kiedrowski – Zespół Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

Wyróżnienie: Karol Witkowski – Środowiskowy Dom Samopomocy

Łańcuch Choinkowy

Nagroda główna – Szkoła Podstawowa w Pęperzynie

Nagrody za udział: Przedszkole Niezapominajka w Więcborku, SP nr w Sępólnie Krajeńskim, Oddziały Zamiejscowe w Więcborku, Liceum Ogólnokształcące w Więcborku, SP nr 1 w Więcborku, Szkoła Podstawowa w Zakrzewku.

Nagrody ufundował:

Samorząd Mieszkańców Więcborka i Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku.

Nagrodzonym gratulujemy!