Treść artykułu

Sukces Ani Kamińskiej…

Kategoria MGOK Więcbork

Po raz VIII w Koszalinie, odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej – REFLEKTOR. W dniach od 18 – 20.11.2011r. do Koszalina przyjechało 51 zdolnych wykonawców w wieku od 15 do 30 lat, którzy zostali podzieleni na III kategorie:

*Kategoria I – wykonawca od 15 do 18 roku życia

*Kategoria II – wykonawca od 19 do 30 roku życia (nie będący studentem szkoły lub uczelni o kierunku wokalno – aktorskim)

*Kategoria III – wykonawca od 19 do 30 roku życia (zawodowy aktor, piosenkarz, wokalista albo osoba ucząca się w szkole lub uczelni wyższej na kierunku wokalno – aktorskim).

Jedną z uczestniczek konkursu była Anna Kamińska reprezentująca Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury  w Więcborku, która wystąpiła w II Kategorii.

W I dniu festiwalu wszyscy uczestnicy prezentowali na scenie 2 utwory z szeroko pojmowanej Piosenki Aktorskiej. Ania zaśpiewała: „Miasteczko cud” oraz „Nie odchodź” do aranżacji przygotowanych przez Wojciecha  Madajskiego – instruktora muzyki w M-GOK Więcbork.

Późnym wieczorem 5 osobowe jury, którego przewodniczącym był aktor Artur Barciś, wybrało 16 osób, które zostały zaproszone następnego dnia na Koncert Galowy. Zaproszenie otrzymała również Ania, która wzięła udział w warsztatach przeprowadzonych przez Artura Barcisia. Następnie wystąpiła na Koncercie zorganizowanym dla Radia Koszalin, który odbył się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. W czasie koncertu Ania odebrała wyróżnienie z rąk Artura Barcisia. Z całego serca gratulujemy Ani niewątpliwego sukcesu i życzymy kolejnych.