Treść artykułu

UWAGA! Zmiana programu Dni Więcborka!

Kategoria MGOK Więcbork

W związku z prognozowanymi niskimi temperaturami na dzisiejszą noc (31.07.2015r.) informujemy, iż seanse proponowane w ramach Kina Letniego zostają przeniesione z Plaży Miejskiej do Kina Promień, ul. Pocztowa 2.

W programie:
​godz. 22:00 Wkręceni 2 (2015)

Szyja (Paweł Domagała) prowadzi spokojne życie, całkowicie podporządkowany żonie. Jego koledzy wyjechali z miasta, a Szyja pracuje w firmie porządkującej autostradę. Kiedy przypadkiem spotyka agentkę gwiazd, przebojową Klementynę, blondynka porywa go do Warszawy, gdzie Szyja zamienia się w celebrytę. Na ratunek przyjacielowi rusza Fikoł (Bartosz Opania) oraz zazdrosna żona Jadźka (Barbara Kurdej-Szatan).
Reż.: i scenariusz: Piotr Wereśniak
Zdjęcia: Tomasz Madejski
Muzyka: Maciej Zieliński

godz. 23:30 Boisko bezdomnych (2008)

Ksiądz, Kosmonauta, Minister, Wariat, Górnik, Rolnik i facet z wyrokiem… Co może ich łączyć? Na razie miejsce zamieszkania – Dworzec Centralny.
Wkrótce dołączy do nich były piłkarz reprezentacji Polski, którego wielką karierę przerwała kontuzja. Dzięki spotkaniu z nim, zostaną przyjaciółmi i stworzą drużynę. Choć trudno w to uwierzyć, wkrótce wyruszą na podbój świata. Po mistrzostwo..
Obsada: Marcin Dorociński, Eryk Lubos, Bartłomiej Topa, Marek Kalita,
Reż.: Kasia Adamik
Scenariusz: Przemysław Nowakowski
Zdjęcia: Jacek Petrycki
Muzyka: Antoni Łazarkiewicz

Wstęp bezpłatny!