Treść artykułu

Więcbork śpiewa dla Niepodległej!

Kategoria MGOK Więcbork

Kochani jest akcja! A mianowicie. Zapraszamy Was do wspólnego przeżywania Święta Konstytucji 3 Maja w roku 100 rocznicy Powrotu Więcborka do granic Rzeczpospolitej. Obecna sytuacja zmusza nas do podejmowania nowych działań. Akcja #WięcborkŚpiewaDlaNepodległej jest jednym z tych nowych działań. Każdy może się do niej przyłączyć. Nagrane i przesłane nam wideo lub audio, zostaną dołączone do ścieżki dźwiękowej. Śpiewamy piosenkę „Pytasz mnie o Polskę” Andrzeja Rosiewicza.

WYTYCZNE TECHNICZNE:
Materiał zgodny z poniższymi wytycznymi technicznymi należy przesłać do 26.04.2020 r. na adres: mgokwiecbork@poczta.onet.pl
– materiał audio należy odtwarzać w słuchawce,
– nagranie wideo musi być w jednym ujęciu.
– plik należy podpisać imieniem i nazwiskiem
Podkład muzyczny, do którego należy nagrać partię wokalną, dostępny jest do pobrania tutaj:

Pytasz mnie o Polskę – podkład muzyczny

Tekst piosenki do pobrania tutaj:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: mgokwiecbork@poczta.onet.pl

Przesłanie nagrania jest jednoznaczne z wyrażeniem  zgody na:

– wykorzystanie, obróbkę nagrania,

– publiczne odtworzenie nagrania,

– rozpowszechnianie oraz publikowanie w materiałach służących promocji działalności Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku, w szczególności w: mediach elektronicznych, na stronach internetowych i portalach społecznościowych – w tym na oficjalnym kanale Youtube, fanpage, oficjalnej stronie, w materiałach promocyjnych, informacjach prasowych,

– wykorzystania na stronach internetowych,

– wykorzystania w utworach multimedialnych,

– wprowadzenie do obrotu przy użyciu Internetu i innych technik przekazu danych wykorzystujących sieci telekomunikacyjne, telefoniczne i bezprzewodowe (np. MMS, WAP, SMS itp.)

– wprowadzanie zmian, skrótów.

Przesłanie nagrania jest jednoznaczne z podpisaniem oświadczenia:

Dane przetwarzane będą przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku, ul. Pocztowa 2, wpisanej do Rejestru Instytucji Kultury Gminy Więcbork, posługującej się numerem NIP: 558-15-50-548, jako administratora jedynie w celu, co do którego została wyrażona zgoda. Dane podaję dobrowolnie, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na jej podstawie przed jej wycofaniem.