Treść artykułu

Wieczór Biesiadny otworzył cykl spotkań w Pracowni Działań na Rzecz Seniorów Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku.

Kategoria MGOK Więcbork

Z inicjatywy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Więcborku rozpoczęliśmy cykl spotkań z seniorami w ramach Pracowni Działań na Rzecz Seniorów.

Wieczór rozpoczął zespół biesiadny „Wesołe Nutki” wraz z paniami należącymi do tworzącego się przy MGOK w Więcborku Teatru Seniora. Program muzyczno – poetycko – słowny zatytułowany „Kochajmy się póki czas” rozweselił wszystkich zebranych i wprowadził w odpowiedni nastrój. Pani Helenka i Pani Marta w swoich przezabawnych, rymowanych opowiadaniach, powiedzianych z wielką gracją i lekkością zawarły kwintesencję miłości i związków damsko – męskich. A Kataryniarz sprzedawał wszystkim miłość i „złoty pierścionek na szczęście”, którego kupno, nawet za ostatnie pieniądze, gwarantuje miłość i zadowolenie partnerki…

A później było już tylko miło i słodko… za sprawą kawki i słodkiego ciasteczka i biesiady karaoke…

Wszystkich chętnych już dzisiaj zapraszamy na „Wieczór Wróżb” dnia 29.11.2012r. w programie zabawy integracyjne, wróżby andrzejkowe, biesiada karaoke i wspólna zabawa.

A kto lubi śpiewać zapraszamy na zajęcia muzyczne w każdy wtorek na godzinę 16:30.