Treść artykułu

Wielkie premiery w małych miastach – Plan na kino w Twoim mieście

Kategoria MGOK Więcbork


Cześć, tu kino! Planuję odwiedzić miejscowości, w których na co dzień mnie nie ma” – tak powiedziałoby kino, gdyby mogło mówić. Tymczasem przemówi z dużego ekranu w tych polskich miastach, w których go nie ma. Provident i AXA mają Plan na kino – zapraszają wszystkich do 100 sal kinowych w całej Polsce na największe premiery filmowe, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Plan na kino w Twoim mieście

Plan kolejnej, lutowej trasy filmowej po Polsce obejmuje aż 43 miejscowości – w których na co dzień nie ma kina i ponad 250 seansów filmowych. Najnowsze hity będą wyświetlane m.in. w Zbąszynku, Kłodawie, Brodnicy, Wolsztynie, czy Biskupcu. Aktualna trasa kina objazdowego Provident i AXA jest już dostępna na stronie: www.plannakino.pl/trasa_kina.

Premiera za premierą

Kino objazdowe ruszyło w Polskę w połowie stycznia i już zdążyło wyświetlić największe hity kinowe takie jak: „Psy 3. W imię zasad”, „Mayday”, „Jumanji. Następny poziom”, czy „Tajni i fajni”.W kolejce czekają kolejne gorące premiery kinowe. W repertuarze lutowej trasy pojawią się kolejno: ekranizacja jednego z największych bestsellerów w Polsce – romans erotyczny „365 dni”, „Zenek” – fabularna historia Zenona Martyniuka jednej z największych gwiazd muzyki disco polo oraz najnowsza produkcja Patryka Vegi „Bad Boy” – obnażająca kontrowersyjne oblicze polskiej piłki nożnej i środowisko kibolskie. Na ekranie zobaczymy między innymi: Antoniego Królikowskiego, Macieja Stuhra, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Stramowskiego, Małgorzatę Kożuchowską oraz Katarzynę Zawadzką. Dla najmłodszych widzów pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów „Gang zwierzaków”, który wspólnymi siłami musi ocalić swoje miasto. 

Zaplanuj dzień w swoim kinie

We dwoje, całą rodziną, a może w grupie przyjaciół? Każdy może mieć swój plan na kino! Dlatego bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie internetowej www.plannakino.pl/kup_bilet lub w kasie kina przed seansem. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, osobom w wieku 60+, rodzinie i opiekunom z dziećmi. W dni robocze kino zaprasza również grupy zorganizowane, w tym szkoły. Bilety grupowe w specjalnej cenie można kupić tylko w kasie kina po wcześniej rezerwacji telefonicznej pod numerem (22) 357 78 00.

Tysiące widzów, setki seansów

Plan na kino Provident i AXA to ponad 50 filmów podczas 200 dni projekcyjnych w 100 miejscowościach; ponad 1000 seansów, które obejrzy w sumie ponad 100 tysięcy widzów. Największe kino objazdowe w Polsce wyruszy w 2020 roku w 9 tras filmowych, z krótką przerwą na wakacje.

Do zobaczenia na czerwonym dywanie!

Plan na kino przedstawiają: Provident i AXA

Plan na kino to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema oraz marek Provident i AXA, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną, oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku.

Organizator: Outdoor Cinema

Patroni medialni: Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO

Partnerzy strategiczni: TVN i TVN 7

Partner barku kinowego: Coca-Cola