Treść artykułu

Wśród nocnej ciszy – koncert kolęd w więcborskim MGOK

Kategorie MGOK Więcbork Studio nagrań

W Święto Objawienia Pańskiego zwane również Świętem Trzech Króli, zgromadzona w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku publiczność, miała okazję jeszcze przez chwilę pozostać w bożonarodzeniowym nastroju i po raz kolejny podziwiać wykonania najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.

koncert-koled-03

Przepiękny świąteczny koncert był wspólnym dziełem Sekcji Wokalnej MGOK pod kierunkiem Agaty Pufal i zespołu w składzie: Mateusz Zawadzki – perkusja, Bartek Wierachowski – bas i Sławomir Stencel – piano. Dźwiękom płynącym ze sceny za oknami, płatkami śnieżnego puchu, wtórowała zimowa aura, która wreszcie zagościła także w Więcborku.

koncert-koled-09

Materiał zaprezentowany podczas koncertu pochodził z świątecznej płyty, zatytułowanej „Wśród nocnej ciszy” i wydanej z okazji Bożego Narodzenia przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku. Swoim kunsztem wokalnym, podobnie jak podczas koncertu, popisują się na niej: Agata Adamska, Natalia Borowiak, Wiktoria Borowiak, Adam Feder, Weronika Gonciarz, Luiza Gracz, Patrycja Brus, Ewelina Kopeć, Basia Grzegorzewska, Martyna Cieślik, Oskar Mazalon, Magda Skiba, Beata Sadkowska, Ania Resler, Gosia Brączyk, Kalina Waszak, Milena Pilkiewicz, Klaudia Tusznio, Ania Kamińska, Agata Pufal, Agnieszka Ryduchowska, Lena Tońska oraz Joanna Soja- Tońska.

koncert-koled-15

Płyta została nagrana, zmiksowana i zmasterowana w studiu nagrań Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku. Można ją jeszcze nabyć w cenie 10 zł w biurze MGOK.

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku