Treść artykułu

Zawodnicy Studia Tańca Natural z Więcborka królują na tanecznych parkietach Wielkopolski.

Kategoria MGOK Więcbork

Sandra Pasieka i Artur Kozar, założyciele i instruktorzy Studia Tańca Natural, od kilku lat, z powodzeniem zaszczepiają wśród dzieci, młodzieży i dorosłych miłość do tańca. Wprowadzają zawodników w świat pełen pasji, wzruszeń, dobrej zabawy, ale także ciężkiej, codziennej pracy, dyscypliny, wymagań i rywalizacji.

16 marca, mogliśmy podziwiać zawodników na parkietach VI Turnieju Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej oraz na IX Festiwalu Tańca BIAŁA DAMA 2019 o Puchar Burmistrza Gminy Kórnik.

W Środzie Wielkopolskiej zaprezentowali się najmłodsi adepci tańca towarzyskiego:
Kamila Kuzara, Julia Masztakowska i Maciej Lisowski, Zuzanna Buretta, Antonina Mieszczak, Maja Pacek, Amelia Sadkowska, Julia Sadowy, Kalina Turzyńska, Marianna Wegner, Antonina Wojtczak, Klaudia Pruska, Karolina Hoffmann, Nikola Mikulska, Agnieszka Żarczyńska, Oliwia Nozownik, Monika Błocińska i Kacper Szyling, Maja Lica, Oliwia Kuzara i Natalia Kuzara.

Pokazem tanecznym zaznaczyła swoją obecność również Formacja Taneczna z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku w składzie:
Julia Plutka, Julia Drzewiecka, Anna Ledworowska, Dominika Lewandowska, Adrianna Lipecka , Angelika Czeszewska, Kinga Krawczyk, Martyna Szyszło i Dominika Stebel.

Na Turnieju w Kórniku w kategorii Senior 3, w klasie F – 1 miejscie zajęli Violetta i Włodzimierz Heymann.

Wszystkim tancerzom gratulujemy awansu do wyższych klas, zdobycia miejsc, a przede wszystkim wspaniałego występu i życzymy kolejnych sukcesów.

Mieszkańcy Więcborka mają niesamowitą okazję do rozwoju osobistego i trenowania na najwyższym poziomie, z czynnymi tancerzami najwyższej klasy tanecznej, szkolącymi się u najlepszych trenerów na świecie. Taniec towarzyski powoli staje się tradycją i sprawia, że o naszym Więcborku za sprawą małych, średnich i dużych tancerzy jest głośno również na parkietach turniejów tańca towarzyskiego.

Za to Wam wszystkim dziękujemy!!!

Tekst i foto: MGOK w Więcborku